top of page
23.jpg
לוגו שקוף נכון.png

מרכז OMRIS הוא בית ספר למצוינות ולהישגים גבוהים. 

חשוב לנו שהילדים יהנו ללמוד ויסתכלו על למידה בצורה אחרת,
וכן זה אפשרי!

אחרי שליוויתי כבר מעל ל-3000 בוגרים בהצלחה, אני יודע ורואה כמה הם מקבלים מהדרך המיוחדת שאיתה אנחנו מלמדים. בעצם, שילוב מופלא של עבודה בקבוצות, שיעורים פרטיים, אווירת למידה של ביחד והרצאות מעניינות בנושאים שונים כמו: פסיכולוגיה חיובית, ניהול זמן, התמודדות עם חרדות בחינה ועוד.

38.jpg
לוגו שקוף נכון.png

מרכז OMRIS הוא בית ספר למצוינות ולהישגים גבוהים. 

חשוב לנו שהילדים יהנו ללמוד ויסתכלו על למידה בצורה אחרת,
וכן זה אפשרי!

אחרי שליוויתי כבר מעל ל-3000 בוגרים בהצלחה, אני יודע ורואה כמה הם מקבלים מהדרך המיוחדת שאיתה אנחנו מלמדים. בעצם, שילוב מופלא של עבודה בקבוצות, שיעורים פרטיים, אווירת למידה של ביחד והרצאות מעניינות בנושאים שונים כמו: פסיכולוגיה חיובית, ניהול זמן, התמודדות עם חרדות בחינה ועוד.

נתחיל במה אומרים עלינו

נתחיל במה אומרים עלינו

DSC04300.jpg

קצת עליי

איך הגעתי לחינוך ומה הדרך שבחרתי?

נעים מאוד, אני עומרי סינדר, בן 37 נשוי +2 גר ברמת השרון. לפני שאספר פה על הניסיון שלי והחלק המקצועי, רציתי לשתף קצת איפה גדלתי וחונכתי. אבא שלי היה מורה ומנהל בית ספר ואמא שלי היתה יועצת הרבה שנים בבית ספר כדורי. את תחילת דרכי בתחום החינוך עשיתי בשנת שירות (דרך התנועה הקיבוצית) בפנימייה שיקומית בקרית גת. הרגשתי שחינוך זה מה שאני רוצה להתעסק בו. המשכתי לגרעין נח"ל, שם התנדבתי במועדוניות ובבתי ספר בדרום תל אביב ובצפון העיר. 

עם השנים, הקמתי פרויקטים גדולים שהמהות שלהם היא חינוך וכך רכשתי ניסיון בהקמת מרכזי למידה. המטרה שלי כל הזמן הייתה להבין מה הילדים צריכים ומה מערכת החינוך מחפשת - ואיך אני יכול לשלב ביניהם כדי להעניק לתלמידים ולתלמידות למידה אפקטיבית ורגועה יותר. 
 

מה למדתי? ואיפה לימדתי?

אני בעל תואר ראשון בביולוגיה, תואר שני בהוראת מתמטיקה ותעודת הוראה במתמטיקה. בנוסף יש לי ניסיון של מעל ל-12 שנים בתחום החינוך. לימדתי במכינות, במכללת לוינסקי, באוניברסיטת בר אילן,  בבתי ספר חטיבות ביניים ותיכונים, בית ספר אנתרופוסופי ובית ספר למחוננים. התחומים בהם התמחיתי הם מתמטיקה, אנגלית ועוד שלל מקצועות. לימדתי בפורמט של כיתות גדולות, קבוצות קטנות, שיעורים פרטיים ועוד. זכיתי להכיר את מערכת החינוך מבפנים ומבחוץ על כל פניה.

8.jpg

מרכז Omris הוקם מתוך השליחות שלי

מדובר בבית ספר פרטי למתמטיקה שיזמתי והקמתי ב-2019 אבל בעצם הוא הרבה מעבר. העיקרון הכי חשוב לנו הוא להעניק חוסן מנטלי ומסוגלות גבוהה בכל תחומי החיים. מאז ועד היום ליוויתי כבר מעל ל-3000 בוגרים בהצלחה ובהנאה! המטרה שלי היא לעשות הכול כדי לעזור לתלמידים וסטודנטים להגיע להצלחות ולצלוח את האתגרים והמכשולים שבדרך. 

מה מיוחד במרכז שלנו?

מעניקים חוסן וחיזוק מנטלי

אחד הדברים שמעניקים ביטחון וחוסן מנטלי הוא הרחבת הידע והתוכן. כי בסוף לא הכול מתמטיקה ואנגלית. שיעורים בתחומים נוספים נותנים להם כלים להתמודדות עם לחצים ופחדים בחיים. וגם, זה מעצים אותם ומחזק להם את הביטחון העצמי.

רואים את התמונה הרחבה

בזכות הניסיון שלי במערכת החינוך הפורמלית, אנחנו מבינים שצריך לשלב. אנחנו נותנים מעטפת מלאה של תמיכה. נתעדכן מהמורים שלהם בבית הספר, נעבור על שיעורים. ניקח את כל מה "שצריך" ללמוד ונהפוך את זה למה שנעים ומעניין ללמוד.

מומחים בחווית למידה

כולנו במרכז בעלי אתרים אקדמאים ומצטיינים בתחומנו. כולנו היינו בנעלים של התלמידים ולכן חשוב לנו לנרמל את הקשיים. בנוסף, כל מי שמגיע ללמד במרכז שלנו עובר הכשרה מיוחדת והכרות אמיתית עם כל תלמיד ותלמידה במקום.

10.jpg

קצת על
הצוות שלנו 

כולנו פה בעלי תארים אקדמיים מתקדמים, מצטיינים בעצמנו ועברנו דרך רצינית כדי להגיע לאיפה שאנחנו. כולנו היינו בנעלים של התלמידים והתלמידות שמגיעים לפה. ולכן אנחנו רואים אותם ויודעים לכוון אותם בדרך שתתאים להם.

תהליך סינון ובדיקה

כל מי שנכנס למרכז Omris עובר בדיקה רציני. מורה חדש שמגיע -  מעביר קודם כל שיעור לי. אני באופן אישי מעביר את ההכשרה ונכנס עם המורים החדשים לכיתות. אני מכיר כל תלמיד ותלמידה כי אני מקיים פגישות עדכון שבועיות, ושומע מכל מורה על התהליכים שהם עוברים עם התלמידים. אנחנו מעלים יחד דרכי התמודדות פוטנציאלים, מקיימים ישיבות ומביאים פתרונות יצירתיים לשולחן. 

מה זאת השיטה Stress Free
ואיך היא עובדת?

שיטת Stress Free היא שיטת לימוד ייחודית שפתחתי. השיטה שואבת את עקרונותיה מעולם הפסיכולוגיה החיובית ונשענת על מחקרים מתקדמים בתחום ההוראה. מדובר בעצם על שילוב אסטרטגיות למידה שונות ושימוש בכלים שפותחו על ידינו. 

הנה כמה דגשים חשובים בשיטת Stress Free:

מערכי שיעור מוכנים בצורה עקבית וממוקדת במשך כל השנה. דגש על למידה רציפה ולא רק במרתוני למידה לפני בחינה.

ליווי צמוד של התלמידים לאורך כל השנה והתייחסות נפרדת לכל תלמיד ותלמידה. 

הלמידה מתנהלת בקבוצות קטנות והומוגניות עם דגש על נטרול לחצים וסטרס לפני בחינות. 

סנכרון מלא עם מערכת הלימוד הבית ספרית, שזה אומר: בחנים, מבחנים, מטלות להגשה, מיצבים, מבחני רמה ובגרויות.

רכישה של  הרגלי למידה, חשיבה אחרת וכלים משמעותיים נוספים שמסייעים להם מאוד לצד החומר הלימודי הרגיל. 

למידה רציפה במשך כל השנה ולא רק במרתוני למידה לפני בחינה.

​חשוב לנו להדגיש ששיטה זו הוכחה כיעילה ללמידה אפקטיבית שמשפרת יכולות קוגניטיביות. היא מעלה משמעותית את הביטחון העצמי של התלמידים והתלמידות. גם מול החברים וגם מול עצמם. העבודה בקבוצות קטנות יוצרת שותפות ערבות הדדית ואחריות אישית קבוצתית. בעצם חווית הלמידה מעצימה אותם ומאפשרת להם להתמודד בצורה אחרת עם החומר הנלמד בבית הספר. 

מזמינים אותך להשאיר פרטים פה וניצור איתך קשר תוך כמה שעות כדי לדבר ולהבין מה הכי מתאים לילד או לילדה שלך

24.jpg

איך אנחנו עובדים במרכז Omris?

אחרי שיחת ייעוץ איתי, אנחנו מתאימים את הדרך הכי טובה ללמוד לילד או לילדה שלך. ובכל מקרה, אנחנו משלבים. זה אף פעם לא הסתיים רק בקבוצת לימוד או רק בשיעור פרטי. אפשר לשאול אותנו שאלות ולהתייעץ איתנו במשך כל השנה.

חווית למידה (WELEARNׁׂׂ)

סביבת למידה חופשית. בדרך הזאת אנחנו לא לומדים חומר חדש אלא מקבלים ליווי מצוות המורים המקצועי והמנוסה שלנו. בעצם יש אווירת למידה דינמית ונעימה  עם בני נוער נוספים, שגם מדמה סיטואציית בחינה בזמן אמת. צוות המורים ואני מסתובבים ועוזרים לכל מי שצריך.

קבוצות לימוד 

קבוצות קטנות והומוגניות של 5-6 תלמידים ותלמידות. לומדים יחד, שואלים שאלות ונחשפים לשאלות. היתרון - יש אנרגיה קבוצתית. דוחפים אחד את השניה קדימה. יוצרים סולידריות חברתית ועוזרים אחד לשניה להתקדם. 

שיעורים פרטיים

שיעור פרטי עם אחד מהמורים שלנו. בכל שיעור, התלמידים מקבלים סיכום שיעור שמלווה אותם בהמשך. היתרון - אנחנו מכירים טוב יותר את התלמיד/ה בזמן One on One ועובדים על הביטחון העצמי והחוזן הנפשי בצורה חדה יותר.

לומדים עם צוות מנצח

אנחנו בוחרים למרכז שלנו את המורים הטובים ביותר. ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם תארים מתקדמים. וגם, ברמה המנטלית, עם חשיבה חדשנית וזווית ראייה ייחודית. כי אנחנו מלמדים פה בדרך אחרת ממה שנהוג במערכת החינוך. בנוסף, אנחנו בוחרים את ההרצאות והסדנאות הכי מדויקות לתלמידים שלנו. חשוב לנו להעביר חווית למידה איכותית.

לומדים עוד תחומים

כחלק מהאג'נדה שלנו, מתמטיקה זה חשוב, אבל לא רק. המרכז שלנו מוביל את הבוגרים שלנו לתפקידים בכירים בצבא ואחרי זה באזרחות. 
אנחנו מעבירים סדנאות והרצאות שהם גם לתלמידים וגם להורים. בנושאים כמו: תקשורת מקרבת, אסטרטגיות למידה, התמודדות עם הפרעת קשב וריכוז ועוד. 

 

לומדים בלי לחץ

דרך השיטה שלנו Stress Free אנחנו עוזרים לתלמידים ולתלמידות לרכוש הרגלי למידה ודרכי חשיבה טובים יותר. 
כך הם מקבלים ביטחון ואחריות אישית גם אחרי הלימודים, לצבא ולעבודה בתפקידים בכירים בעתיד. 

12.jpg

למי המרכז מתאים?

לילדים שרוצים לבחור את הדרך שלהם להצלחה ולהיות גרסה טובה יותר של עצמם. 

לילדים שמרגישים שהם צריכים כלים וטכניקות כדי להתמודד טוב יותר עם אתגרים שעומדים בפניהם.

לילדים שרוצים להוריד את רמת הלחץ והחרדה ולהיות בריאים יותר מנטלית.

לילדים שיש להם מוטיבציה והם רוצים להצליח אבל חסרים להם הכלים לעשות את זה. 

לילדים שרוצים להשקיע, שמחפשים תמיכה ולא באים רק בגלל ההורים. 

**כן חשוב לי לציין שאם הילדים או הילדות שלכם לא רוצים כרגע לקבל עזרה, מתמודדים עם לקויות למידה קשות או נמצאים בחינוך מיוחד - כנראה שהמרכז שלנו לא מתאים להם. 

אנחנו רוצים הכי טוב לילד או לילדה שלך.
חשוב לנו להתאים את המסגרת הלימודית המדויקת להם וללוות אותם ברגישות להישגים גבוהים! 

נשמח לדבר איתך ולענות על כל שאלה
או התלבטות שיש לך או לילד או לילדה שלך.
כי בשביל זה אנחנו כאן. 

רק צריך להשאיר פרטים ונחזור אליך תוך כמה שעות. 

contact

© כל הזכויות שמורות לעמרי סנידר

הדף נבנה ע״י חברת מינוף עיסקי

bottom of page