top of page
7.png

מקום למצוינות, מיומנויות למידה והישגים גבוהים במתמטיקה

הילדים שלך ישתפרו יצליחו
וייהנו מתהליך הלמידה!
בשיטת ה Stress free  שפיתחתי הצלחנו לעזור למאות תלמידים להגשים את עצמם.

הילדים שלכם יקבלו:

 פרסונלזיציה בלמידה בקבוצה קטנה בשיטת Stress free

סדנאות להרגלי למידה, חשיבה אחרת וכלים משמעותיים נוספים הממנפים את הלמידה.

סנכרון תוכן השיעורים עם מערכת הלימוד הבית ספרית

 שיפור הציון במתמטיקה והצלחה במבחנים

תמיכה וליווי צמוד של התלמיד על ידי עמרי וצוות המרכז

למידה על ידי תוכנית עבודה אישית ייחודית עבור הילד/ה שלך 

נתחיל במה אומרים עלינו

customers

אם אנחנו עדיין לא מכירים

DSC04300.jpg

איך הגעתי לחינוך ומה הדרך שבחרתי?

נעים מאד, את תחילת דרכי בתחום החינוך, עשיתי בשנת שירות (דרך התנועה הקיבוצית) בפנימייה שיקומית. כבר אז הרגשתי שחינוך הוא התחום בו אני רוצה לעסוק בהמשך חיי. המשכתי לגרעין נח"ל, שם יזמתי את הפרוייקט החינוכי הגדול הראשון שלי והתנדבתי במועדוניות ובבתי ספר בדרום ובצפון העיר תל אביב. עם השנים הקמתי פרויקטים גדולים שהיו חינוכיים במהותם, ורכשתי ניסיון בהקמה וניהול של מרכזי למידה. במהלך השנים ליוויתי מעל 3000 תלמידים וסטודנטים להצלחה משמעותית כשהמטרה שעמדה לנגד עיני תמיד הייתה לסייע לכל תלמיד למקסם את יכולותיו. 

מה למדתי? ואיפה לימדתי?

אני בעל תואר ראשון בביולוגיה, תואר שני בהוראת מתמטיקה ותעודת הוראה במתמטיקה. יש לי ניסיון של מעל ל-12 שנים בתחום החינוך וההוראה. לימדתי במכינות, במכללות ואוניברסיטאות, בחטיבות ביניים ובתיכונים, בבית ספר אנתרופוסופי ובבית ספר למחוננים. התחומים בהם התמחיתי הם מתמטיקה ומקצועות מדעיים. לימדתי בפורמט של כיתות גדולות, קבוצות קטנות, שיעורים פרטיים, וזכיתי להכיר את מערכת החינוך על כל פניה.

about

מרכז omris הוא השליחות שלי דרכו עזרתי וקידמתי אינספור תלמידים

את מרכז הלמידה למתמטיקה יזמתי והקמתי ב-2019 והוא הרבה מעבר למרכז למידה. העיקרון החשוב עבורי הוא להעניק חוסן מנטלי ומסוגלות גבוהה בתחום המתמטיקה ובתחומי חיים נוספים. 

מה מיוחד במרכז?

התנהלות של צוות מנצח- כולנו צעדנו במסדרונות האקדמיה ומצטיינים בעצמנו. גם אנחנו היינו בנעליים של התלמידים ויודעים לכוון אותם בדרך שנכונה להם.
כל מורה שמלמד במרכז עובר ליווי והכשרה שלי. על ידי פגישות עדכון עם המורים שלי והימצאותי במרכז במהלך השיעורים אני מכיר את התלמידים ומתמצא בהתקדמותם.

רואים את התמונה הרחבה- בזכות הניסיון רב השנים שלי במערכת החינוך הפורמלית אני מכיר היטב את תוכניות הלימודים, את הדרישות של משרד החינוך, את מבנה הבחינות ואת ההתנהלות הבית ספרית. בדרך זו אנו מדייקים את ההוראה ומכווינים את התלמידים לנדרש מהם. במסלול הפרימיום התלמיד זוכה למעטפת מלאה של תמיכה שכוללת קשר ישיר עם המורים שלהם בבית הספר, עבודה מול המשימות השוטפות ומועדי הגשתן. 

מעניקים חוסן וחיזוק מנטלי- הלך הרוח במרכז הוא שלא מוותרים לעצמנו ועל עצמנו. דוחפים את עצמנו קדימה מתוך הבנה שזה יסוד ההצלחה. מבינים שכישלונות הם חלק מהדרך ומהם צומחים. זה נעשה על ידי שיחות העצמה, דוגמא אישית, סדנאות והרצאות. במסלול הפרימיום אני פוגש תלמיד לאימון ופגישה אישית אחת לשלושה שבועות בה מוגדרים יעדים מדידים בתחום הלימודי, ובתחומים אחרים אותם התלמיד מציב לעצמו.

center

מה זאת השיטה Stress Free
ואיך היא עובדת?

54.jpg

שיטת Stress Free היא שיטת לימוד ייחודית שפיתחתי שנשענת על מחקרים מתקדמים בתחום ההוראה. היא מיישמת את עקרון הפרסונליזציה בחינוך שבו כל התלמידים לומדים בקצב הנכון להם, שואבת כלים מעולם ה- NLP והפסיכולוגיה החיובית להעצמת התלמיד חיזוק הבטחון העצמי והעלאת המוטיבציה, ומשלבת סימולציות בחינה שעוזרות להתמודד עם לחץ בבחינה עצמה.

כמה דגשים חשובים בשיטת Stress Free:

הלמידה מתנהלת בקבוצות אם קטנות והטרוגניות למפגש של שעה וחצי, ואפשרות להגיע לWelearn ולבצע סימולציות של בחינה, זמן התרגול הארוך והתמודדות עם סימולציות שמה דגש על נטרול לחצים וסטרס לפני בחינות.

ליווי של התלמידים לאורך כל השנה – למידה רציפה ותרגול מסודר של כל החומר כל השנה בצורה עקבית שמייתרת התנהלות רצחנית ולא נכונה של מרתונים מלחיצים לקראת בחינות. 

ההוראה במרכז מסונכרנת באופן הדוק עם הנלמד בכיתה. 

רכישה של הרגלי למידה, חשיבה אחרת וכלים משמעותיים נוספים, שמשביחים את התפישה המתמטית ואת יכולת הניתוח האנליטית שלהם. כל זאת לצד החומר הלימודי הרגיל. 

שיעור קבוצתי עם הרבה זמן תרגול עם אותו המורה המלווה את התלמיד לאורך כל התהליך לפי התוכנית האישית של התלמיד, בהתאם לשיעורי הבית לבחנים ולמבחנים עליהם ידוע מראש. 

stressfree

איך נבחר את המסלול
הנכון עבור עבורך?

 נפגשים איתי לפגישה אישית בה מתבצעים אפיון ומיפוי של יכולות התלמיד, ידיעותיו, נקודות החוזק והתורפה. בהתאם לכך אני בונה לתלמיד תוכנית עבודה ייחודית מסודרת ומובנית, תפורה על פי מידותיו. את תוכנית העבודה ניתן ליישם במסלולים השונים במרכז לפי הצורך.

לומדים עוד תחומים- מתמטיקה זה חשוב, אבל לא רק.
כחלק מהאג'נדה שלנו, למרכז חשוב להוביל את תלמידנו לתפקידים בכירים בצבא ואחר כך באזרחות. 
אנחנו מעבירים לתלמידים סדנאות והרצאות בנושאים כמו: ניהול זמן, התמודדות עם לחץ וקושי עם בחינות ואתגרים, אסטרטגיות למידה, טיפים וכלים להתמודדות עם הפרעת קשב וריכוז ועוד. 

לומדים בלי לחץ - כל המרכז עובד בשיטת ה-  Stress Free  שפיתחתי. אנחנו מאתרים את חוזקות התלמיד שעובדים לו בחייו הפרטיים ומנסים ליישם אותם על נקודות התורפה הלימודיים ובכלל. לאחר היכרות עם התלמיד אנו מתאימים לו הרגלי למידה ודרכי חשיבה טובים יותר המותאמים לסגנון הלמידה ולאופי שלו. כך התלמיד מכיר את עצמו טוב יותר, מה נכון יותר, ומה פחות עובד עבורו. היכרות עצמית זאת נותנת ביטחון עצמי לצאת ולהתמודד עם אתגרים בתקופה זאת ובהמשך הדרך. 

לומדים עם צוות מנצח - מנצח – אני בוחר לעבוד במרכז שלי עם המורים הטובים ביותר, ואני לא אתפשר על כך. ברמה המקצועית הם חייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים ביותר כדי לשלוט בחומר הלימוד. ברמת הדוגמא האישית הם אקדמאיים בעלי תואר ראשון או במהלך תואר מדעי הדורש מהם תנאי קבלה גבוהים. ברמה המנטלית כל המורים במרכז צריכים להחזיק תפישה והשקפת עולם של מנצחים ששמה דגש על עשייה ומקצה שיפורים כל הזמן ולא רק בתאוריה. לדעת ש"כישלון" וקשיים הם חלק אינטגרלי מהמסע אל עבר ההצלחה וההגשמה העצמית. אני לא מסתפק רק בהוראת החומר הלימודי של משרד החינוך, מיינדסט של אלופים שכובשים פסגות במספר תחומים הוא רכיב משמעות בגישה שלי לחיים.

קבוצות לימוד בגישת הפרסונליזציה בחינוך - קבוצות קטנות של 4-6 תלמידים ותלמידות.

בשיטה זאת אנו שמים את התלמיד במרכז ומאפשרים לו קצת ושיטת למידה מואמים אישי לצרכים שלו, בהתאם ליעד אליו הוא מעוניין להגיע.

המורה עובד בסבבים שבהם התלמיד מתרגל תרגילים שעליהם קיבל הסבר, מקבל משוב מהמורה ומתקדם לנושא הבא

היתרונות בשיטת ההוראה שלנו הם אינסופיים אנסה לרכז כמה - הלמידה בקבוצה קטנה היא אנרגטית, משפרת יכולות קוגניטיביות, יוצרת שותפות ועזרה לחבר, מחזקת את הביטחון העצמי מול החברים, היחשפות לתשובות שונות, למידה לפי מה שנכון ומותאם לך, מפחיתה לחת וחרדה, מכינה את התלמיד ללמידה בשאר מקצועות שונים מעבר למתמטיקה מייצרת בוגרים שמוכנים באמת לעולם העתיד ועוד.  

Welearn - אישית, זה הדבר החשוב ביותר במרכז שלי ואין שני לו מבחינת אפקטיביות. מדובר בשיטת תרגול בעלת הצלחות מוכחות בכל תחומי הלמידה. את ה-welearn הקמתי מתוך הבנה שבתקופה זאת התלמידים (גם הטובים שבהם) לא לומדים לבד בבית, וגם אם התלמיד שולט בחומר הנלמד הוא לא יודע איך להתמודד ו"לפרק" בחינה, דבר שדורש כלים ויכולות אחרות שלאו דווקא קשורות לשליטה בחומר הלימוד. תלמידים שלא מתאמנים בסימולציות בחינה  ותרגול באופן רציף, יצליחו פחות, יבלמו ויעכבו את התקדמותם בעתיד הקרוב והרחוק. שיטת הwelearn - כוללת תרגול סימולציות של בחינות באורך מלא בסביבה המדמה מציאות בחינה. היא מאפשרת לעשות את כל שיעורי הבית והעבודות במהירות וללא דחיינות, בסביבת למידה דינאמית, בעזרת הצוות הרחב שלי שנמצא לרשות התלמיד. התלמידים שהגיעו ל-welearn העלו את ציוניהם באחוזים משמעותיים, שיפרו את שריר המאמץ וסיימו את משימותיהם בזמן. כיום הם בעלי בטחון עצמי גבוה יותר, יודעים להתנהל נכון מול משימות בית הספר ולא נבהלים מבחינות ובחנים.

howsystem

אם הילדים שלכם עונים על הקריטריונים הבאים אנחנו המקום הנכון עבורם

22.jpg

תלמידים בעלי מוטיבציה שלא מצליחים לגייס את הכוחות ולשבת ללמוד

תלמידים שרוצים להצליח אבל חסרים להם הכלים והאסטרטגיות לעשות זאת

תלמידים שחווים מתח לחץ וחרדת בחינות במתמטיקה ורוצים לשנות זאת

תלמידים שחשוב להם לקבל תמיכה וליווי אישי עוטף שאינם מקבלים זאת במערכת החינוך הפורמלית

תלמידים מצליחים, שרוצים להנות מתהליך הלמידה וגם לטפס על הפסגות הגבוהות ביותר וזקוקים לאסטרטגיה ולכלים הנכונים לדרך. 

תלמידים שסוחבים רגשות שליליים שהמערכת תייגה אותם ורוצים להוכיח לעצמם ולשאר שהם יכולים להצליח

*חשוב לי לציין שאנו במרכז לא יכולים לעזור למי שלא מעוניין לעזור לעצמו ולקחת אחריות על ההצלחה שלו, לכן אם ילדיכם כרגע לא מצליחים לגייס מוטיבציה ורצון להגיע להישגים, לצערי התוכניות במרכז שלנו פחות מתאימים להם.

31.jpg

להשארת פרטים לפגישת מיפוי ואיפיון עם עמרי

תשאירו פרטים ואנחנו נשמח לחזור אליכם בהקדם

המשימה והייעוד שלי הם ההצלחה של הילדים שלכם, אני מתחייב ללוות אותם ברגישות, תבונה ומקצועיות בלתי מתפשרת להגשמה ולהישגים גבוהים!

בפגישה אאפיין את חוזקות ילדכם ואת נקודות התורפה, ונבנה תוכנית למידה והתקדמות להגשמת מטרות והשגת יעדים מותאמת אישית. ביחד נלמד את הלילד/ה שלך להגשים מטרות וחלומות,  להתמודד עם הקשיים שבדרך, להאמין בעצמם, להפוך להיות אנשים טובים וערכיים
בעלי ערך ובטחון עצמי גבוהה.

contact

© כל הזכויות שמורות לעמרי סינדר

הדף נבנה ע״י חברת מינוף עיסקי

bottom of page